Вы сможете добавлять свои новости, если авторизируетесь | Регистрация | Вход | Приветствую Вас Гость | RSS
Валюта

Курс валют на межбанке

Межбанковские курсы валют
Фронтовые сводки

Названо число погибших украинских и российских военных

**************************


В плену у террористов остаются 853 украинца, 408 – пропали без вести

**************************


Батальон Черкассы отказался воевать? (+видео)

**************************


Комбат «Днепра 1»: Для батальйонов Днепр-1 и Донбасс Иловайск должен был стать братской могилой для нас (Видео)

**************************


Россия готовится ударить по Одессе из Приднестровья?

**************************

Погода
Случайное фото

Украина 1942-43-х годов
Поиск
Наш опрос
Скільки грошей ви пожертвували на АТО?
Всего ответов: 585
Счетчики
Сводки новостей
Главная » 2014 » Январь » 27 » Представництво ЄС закликає владу України забезпечити прозорість судових слухань

Представництво ЄС закликає владу України забезпечити прозорість судових слуханьПредставництво Європейського Союзу в Україні закликає українську владу вжити заходів для забезпечення повної прозорості судових слухань щодо громадян України, затриманих у зв'язку з нинішньою політичною кризою.

Як йдеться в переданому "УНІАН" повідомленні Представництва, представники Європейського Союзу та його держав-членів були присутні в статусі спостерігачів на багатьох судових слуханнях щодо громадян України, затриманих у зв'язку з нинішньою політичною кризою. "Зокрема, ми спостерігали за процесами, які дали санкцію на шестидесятидневная досудове затримання декількох демонстрантів. Багато з цих людей мали сліди жорстокого побиття і детально розповіли про тортури, нелюдське і негідну зверненні, яке вони на собі відчули", - наголошується в повідомленні.

Як зазначає Представництво ЄС, "в нинішніх умовах ми відзначили, що київські суди працюють на повну потужність, і слухання тривають до пізньої ночі. Важливо, однак, щоб судові рішення приймалися по кожній справі окремо, обгрунтованим, мотивованим і прозорим чином, відповідно до Європейської конвенції з прав людини та іншими міжнародними зобов'язаннями України. Оскільки Кримінальний процесуальний кодекс України трактує досудове затримання як виняткову і додаткову міру, суспільство цілком легітимно очікує того, щоб судові рішення вичерпно пояснювали і обгрунтовували необхідність такого затримання, на противагу іншим альтернативам зразок домашнього арешту або звільнення на поруки. У системі, заснованої на принципах верховенства права, дотримання основоположних прав не може залежати від політичних переговорів".

"Зважаючи великого суспільного резонансу цих судових слухань, ми глибоко жалкуємо, що представники ЗМІ не були допущені спостерігати за процесом або вести відео-та аудіос'емку цих публічних слухань, незважаючи на те, що українське законодавство надає таку можливість. Ми закликаємо українську владу вжити заходів для забезпечення повної прозорості в майбутньому. Українські судді несуть на собі важливу відповідальність за кроки до розв'язання нинішньої кризи шляхом справедливого судового розгляду і незалежного прийняття рішень", - зазначає Представництво ЄС.


Понравилась новость? Поделись с друзьями.Нравится

          Читайте такжеРаздел: ПОЛИТИКА | Добавлено : 27.01.2014
Всего комментариев: 0
Добавить комментарий
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
 
      Случайное фото из фотоальбома
Категория: Фотогалерея | Добавлено : 24.04.2018

Любое использование материалов c сайта http://hodok.at.ua разрешается при условии гиперссылки на http://hodok.at.ua в первом абзаце новости. Руководство сайта не несет ответственности за достоверность материалов, присланных нашими читателями. Администрация сайта, публикуя статьи наших читателей, предупреждает, что их мнения могут не совпадать с мнением редакции. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА “Українські Новини”, в каком-либо виде строго запрещены.


Hodok © 2011


Сделать бесплатный сайт с uCoz▲ Наверх